Ім’я: Андрій Олександрович Реута

Позивний: Медок

Місто: Суми

Бойовий підрозділ: 2-й батальйон спеціального призначення НГУ «Донбас», стрілець-санітар

Дата народження: 03.01.1983

Дата загибелі: 01.02.2015

Місце поховання: м. Суми, Центральне кладовище, Алея Почесних громадян

Життя воїна з позивним «Медок» обірвалось поблизу Вуглегорська Донецької області, коли українські вояки, поспішаючи з Дебальцеве на допомогу побратимам, натрапили на ворожу засідку.

Андрій Реута народився 3 січня 1983 року. До війська пішов із власної волі. Служив у добровольчому батальйоні «Донбас», в охороні командира Семена Семенченка.

Окрім Андрія захищати Україну зголосились його брат і батько. Перший по мобілізації сподівався потрапити в артилерію, втім, його залишили при військкоматі. Другий – записався до загону територіальної оборони.

Батько загиблого є одним із засновників Українського козацтва. Тож своїх двох синів виховував за справжніми козацькими звичаями. До війська Андрій пішов добровільно, аби стати на захист Батьківщини. Служив у добровольчому батальйоні «Донбас», в охороні командира Семена Семенченко.

У вільний час займався страйкболом. Виступав за сумську «збірну Франції».

Указом Президента України № 365/2015 від 28 червня 2015 року, "за особисту мужність і високий професіонализм, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, вірність військовій присязі", нагороджений орденом «За мужність» III ступеня (посмертно).