Андрій Олександрович Реута

Ім’я: Андрій Олександрович Реута

Позивний: Медок

Місто: Суми

Бойовий підрозділ: 2-й батальйон спеціального призначення НГУ «Донбас», стрілець-санітар

Дата народження: 03.01.1983

Дата загибелі: 31.01.2015

Місце поховання: м. Суми, Центральне кладовище, Алея Почесних громадян

Книга пам'яті загиблих: http://memorybook.org.ua/20/reutaandr.htm

Життя воїна з позивним «Медок» обірвалось поблизу Вуглегорська Донецької області, коли українські вояки, поспішаючи з Дебальцеве на допомогу побратимам, натрапили на ворожу засідку.

Андрій Реута народився 3 січня 1983 року. До війська пішов із власної волі. Служив у добровольчому батальйоні «Донбас», в охороні командира Семена Семенченка.

Окрім Андрія захищати Україну зголосились його брат і батько. Перший по мобілізації сподівався потрапити в артилерію, втім, його залишили при військкоматі. Другий – записався до загону територіальної оборони.

Батько загиблого є одним із засновників Українського козацтва. Тож своїх двох синів виховував за справжніми козацькими звичаями. До війська Андрій пішов добровільно, аби стати на захист Батьківщини. Служив у добровольчому батальйоні «Донбас», в охороні командира Семена Семенченко.

У вільний час займався страйкболом. Виступав за сумську «збірну Франції».

Указом Президента України № 365/2015 від 28 червня 2015 року, "за особисту мужність і високий професіонализм, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, вірність військовій присязі", нагороджений орденом «За мужність» III ступеня (посмертно).

Андрій Олександрович Реута Андрій Олександрович Реута Андрій Олександрович Реута Андрій Олександрович Реута Андрій Олександрович Реута