Микола Миколайович Гордійчук

Ім’я: Микола Миколайович Гордійчук

Позивний: Гризун

Команда: Elit Gruppen

Місто: Камя’янець-Подільский

Бойовий підрозділ: Батальйон патрульної служби міліції особливого призначення «Гарпун» ГУМВС України в Київській області

Дата народження: 26.05.1986

Дата загибелі: 22.07.2015

Місце поховання: м. Кам'янець-Подільський, Хмельницька область, Алея Слави міського кладовища.

Книга пам'яті загиблих: http://memorybook.org.ua/4/gordiychukmyk.htm

22 липня 2015 р. повертаючись з бойового завдання, поблизу блокпосту «Шахта», між містами Авдіївкою та Ясинуватою (Донецька область) внаслідок підриву на «розтяжці» дістав численні осколкові поранення кінцівок і тулуба, помер під час евакуації до військового шпиталю Красноармійська. Разом з Миколою було поранено троє його побратимів, один із яких, молодший сержант міліції Є. Бірюков, помер о 03:15 23 липня у лікарні Дніпропетровська.

Залишилися батьки, брат, наречена (весілля із якою було заплановане на 23 серпня 2015 р.)

Народився у родині військовослужбовців. Навчався у Кам'янець-Подільській СЗОШ №7. Член НСОУ «Пласт» з 1993 року (належав до гуртка «Леви», з 1996 р. - до підготовчого табору ім. Устима Кармалюка), старший пластун. 2003 та 2004 рр. був учасником військово-патріотичного табору «Легіон». Закінчив Кам'янець-Подільський Національний університет ім. Івана Огієнка за спеціальністю «Психологія». Учасник команди КВН «Наш Формат». Був відомим у Кам'янці-Подільському шоуменом і громадським активистом, ведучим молодіжної телепрограми «Шоу Кадрів», засновником і солістом групи «Своєрідне», а потім - групи «The DenDi» (під творчим псевдонимом «Nik Своєрідний»).

Брав активну участь у подіях Революції Гідності у складі 15-ї сотні Самооборони Майдану «Вільні люди». У грудні 2013 р. записав клип на власну пісню «Твоє призначення має значення». У червні 2014 р. записав відеозвернення на підтримку земляків, які у складі батальйону територіальної оборони Хмельниччини вирушали на схід України. З квітня 2015 року проходив службу у БПСМОП «Гарпун».