Всеволод Валентинович Воловик

Ім’я: Всеволод Валентинович Воловик

Позивний: Бєс / Сєва

Команда: Г 177

Місто: Київ

Бойовий підрозділ: Добровольчий Український Корпус («Правий сектор»), керівник розвідки

Дата народження: 28.10.1967

Дата загибелі: 21.11.2014

Місце поховання: Лук'янівський військовий цвинтар, алея Героїв, м. Київ.

Книга пам'яті загиблих: http://memorybook.org.ua/3/volovik.htm

Воловик Всеволод Валентинович, позивний «Бєс»

Боєць 5-го окремого батальйону Добровольчого Українського Корпусу «Правий сектор», керівник розвідки.

«Кіборг», наказом Міністра оборони України нагороджений пам'ятним знаком "За воїнську доблесть".

Був професійним кадровим військовим, офіцером - розвідником. Участь в АТО брав із квітня. Готував розвідників, займався розвідкою у ДНР. Ходив у формі сепаратистів, воював начебто проти українських військ. Насправді вивідував інформацію.

Улітку під час виконання бойового завдання потрапив у полон до бойовиків ЛНР. Провів у полоні 45 діб. Вийшов з полону за обміном, бо терористи не дізнались, що він розвідник. З полону його визволили друзі, представники силових відомств не доклали до цього жодних зусиль.

До «Правого сектору» долучився під час Революції Гідності. Член політичної партії «Правий сектор», на виборах до Верховної Ради України 2014 року був кандидатом в народні депутати за списком партії.

21 листопада 2014 загинув в бою з проросійськими збройними формуваннями в районі аеропорту Донецька, підірвався на фугасній розтяжці.

Залишились цивільна дружина Світлана та діти від першого шлюбу.

Сєва займався реконструкіцєю ОКСВА та реконструкцією моджахедів. Збирав серйозну колекцію спорядження та зброї по цьому періоду. Брав участь у зйомках фільму про війну в Афганістані у якості експерта-консультанта.

Його зусиллями було організовано експозицію по Афганській війні у Національному військово – історичному музеї України.

На даний момент в рамках цього музею функціонує експозиція, присвячена загиблим Героям АТО. Сєві у ній присвячений окремий стенд.

Всеволод Валентинович Воловик Всеволод Валентинович Воловик Всеволод Валентинович Воловик Всеволод Валентинович Воловик Всеволод Валентинович Воловик Всеволод Валентинович Воловик Всеволод Валентинович Воловик Всеволод Валентинович Воловик Всеволод Валентинович Воловик Всеволод Валентинович Воловик Всеволод Валентинович Воловик Всеволод Валентинович Воловик Всеволод Валентинович Воловик Всеволод Валентинович Воловик Всеволод Валентинович Воловик